למה אתם מחכים? צרו קשר עכשיו ובואו נדבר


  נכס מניב בקפריסין - מגשימים חלום ומרוויחים!

  הזמן להשקיע בנדל”ן בקפריסין הוא עכשיו. נכסים יוקרתיים ממתינים לקונה הנכון במחירים מפתיעים ובמרחק של כ- 40 דקות טיסה מישראל. החלום מעולם לא היה קרוב  יותר!

  איך עושים את זה איתנו:

  • זיהוי צרכי המשקיע

  • חיפוש, מיון והצגת נכסים בהתאם לצרכים

  • ליווי אישי בעת ביקור המשקיע בנכסים

  • סיוע במשא ומתן וסגירת הסכם רכישה

  • פיקוח על תהליך רישום הנכס בטאבו הקפריסאי

  • יעוץ ופתרונות ניהול לנכס המניב

  ?למה להשקיע בקפריסין

  יתרונות למשקיע הישראלי

  נגישות: השקעת נדל”ן בקפריסין היא השקעה במדינה אירופאית הנמצאת במרחק של כ- 40 דקות טיסה  מנתב”ג. בנוסף לנמל התעופה בלרנקה המציע טיסות יומיות רבות לישראל, נמל התעופה המחודש בפאפוס פתח את מערב האי לתיירות חדשה וחברת Ryanair מוציאה טיסות יומיות לתל-אביב וחזרה.

  תשואות: נכס בקפריסין יכול להכניס תשואות שנתיות הגבוהות בהרבה מהתשואות המקובלות בארץ.

  נופש משפחתי: הנכס יכול לשמש לחופשות משפחתיות.

  תיירות

  אל האי קפריסין שבו כמיליון אזרחים, מגיעים כארבע מיליון תיירים מידי שנה. בשנת 2019 הגיעו לקפריסין 4 מיליון תיירים כשכ- 40% מהם (כמעט 2 מיליון תיירים) השתכנו באזור פאפוס. הקזינו הגדול באירופה שעומד לקום בשנת 2021 בקרבת העיר לימסול, כשעה נסיעה מפאפוס והמרינה שעומדת להיבנות ליד פאפוס עצמה, אמורים להגדיל אף יותר את מספר התיירים באזור.

  שוק הנדל``ן

  מדד אינדקס הנדל”ן בקפריסין נמוך בהרבה מהמדד המקביל בארץ ובמחיר של דירה ממוצעת בארץ ניתן עדיין לקנות בקפריסין וילה מפוארת עם בריכה פרטית באזור תיירות. שוק הנדל”ן הקפריסאי, שנפגע קשה ממפולת 2008, מראה התאוששות מרשימה כבר כמה שנים אך עדיין מציע נכסים מדהימים במחירים הנמוכים בכ-30% ממחיריהם לפני 2008. לאפקט הקורונה של 2020 בהחלט יש השפעה על שוק הנדל”ן ולכן עכשיו הוא הזמן המושלם להשקיע בנכסים בקפריסין

  מוכנים להגשים את החלום?