חברת KEYNOTE ASSETS LTD הוקמה ב 2017 בקפריסין על ידי דוקטור נעם ואליס שני, מנהלים בכירים לשעבר בתחומי הביוטכנולוגיה והשיווק. החברה הנה בעלת נכסים מניבים באזור העיר פאפוס (דירות להשכרה ווילות נופש לתיירים). בשנת 2021 הקימו הזוג קרן נדל”ן אירופאית פרטית שרכשה כבר עשרות רבות של נכסים להשכרה בפאפוס.
לאור ההתעניינות הרבה בנושא השקעות בקפריסין, חברת KEYNOTE ASSETS  מציעה גם ליווי ויעוץ למשקיעים ישראלים המעוניינים לרכוש נכסים באזור פאפוס, קפריסין.
החברה מביאה איתה ניסיון של שנים בשוק הנדל”ן של פאפוס הכולל ניסיון אישי רב ברכישת מגוון רחב של נכסים בכל אזור פאפוס, עבודה עם כל סוגי הספקים – שיפוץ מקצה לקצה של דירות מול קבלנים מקומיים, עבודה מול הטאבו הקפריסאי, עורכי דין ורואי חשבון, ארכיטקטים ומעצבים מקומיים, חברות ניהול וניקיון.
אנו מציעים ללוות אתכם בתהליך בהתאמה אישית הדומה לתהליך שעברנו בעצמנו, הכולל חיפוש וקניית נכס נדל”ן מניב באזור פאפוס שיהיה רשום על שמכם בטאבו הקפריסאי.
לידיעתכם, בקפריסין רק מוכר הנכס משלם שכר תיווך.
הנכס שתרכשו יכול לשמש אתכם לחופשות משפחתיות, וכשאתם לא משתמשים בו ניתן להשכיר את הנכס לטווח קצר לתיירים. למעוניינים בהשקעה סולידית (אך עדיין עם תשואות הגבוהות משמעותית מבישראל!) אפשרות אחרת היא להשכיר את הנכס לטווח ארוך. אם תרצו, אנחנו גם ננהל את הנכס שקניתם לאחר הקניה. כמובן שאם בעתיד תחליטו למכור את הנכס, תוכלו להנות גם מעליית ערך הנכס – שכן לפי כל הניתוחים מחירי הנדל״ן צפויים לעלות בשנים הקרובות

אליס שני

בנוסף לגידול שלושה ילדים מקסימים, רוב הקרירה שלי עסקתי בשיווק ומכירות ובעשר השנים האחרונות הייתי סמנכ”לית שיווק ומכירות בחברת ווטנפס.

ד"ר נעם שני

במקור אני מדען עם היתמחות בגנטיקה מולקולרית. עשיתי את הדוקטורט שלי במכון ויצמן ואת הפוסט-דוקטורט בארה”ב. כשחזרנו לארץ עבדתי כמנהל מחקר ופיתוח בחברות ביוטכנולוגיה. בשנת 2007 הקמתי את חברת כאהר-מדיקל המפתחת תרופות לסרטן וניהלתי אותה במשך עשר שנים.

אנחנו ביחד משנת 1980. יש לנו שלושה ילדים וארבע נכדים מדהימים. בשנת 2017 החלטנו יחד לפתוח דף חיים חדש ועברנו לגור באזור פאפוס. רשמנו חברה קפריסאית וקנינו מספר דירות ווילות יוקרה, אותן אנו משכירים לטווח ארוך או לטווח קצר לתיירים מרחבי העולם. לאור הביקוש הרב, החלטנו להציע שרות של ליווי משקיעים בקנית נכסי נדל”ן מניבים בקפריסין.

צרו קשר